Коли з неї злетіла сукня, зал забув про що вона співає, а один із суддів упав на стіл

Останнім часом з’явилося безліч різноманітних шоу, у яких люди демонструють свої таланти в різних галузях. Найбільшу популярність мають танцювальні та голосові шоу, адже пісні й танці дуже популярні.

За допомогою танцю люди вихлюпують назовні свої емоції, а за допомогою пісень допомагають людям підняти настрій. Шоу, в яких люди показують свої вокальні можливості, не обходяться без яскравих і незабутніх учасників.У кожному сезоні є такі фаворити. У цьому відеоролику ви побачите напрочуд енергійний виступ 37-річної Крістіни Рамос, яка підкорила абсолютно всіх.

Прийшовши на шоу талантів в Іспанії, Христина спочатку виконувала арію “Cantante” – і зал, і судді явно були задоволені прекрасним оперним вокалом дівчини.

Але ніхто не замислювався про те, що це може бути лише початком вистави. У найнесподіваніший момент Христина вирішила зірвати з себе вечірню сукню, змінивши свій класичний образ на образ рок-співачки. Виконувати Христина вирішила знамениту пісню групи AC/DC – “Highway to Hell”. Такого повороту ніхто не очікував, але всі були в захваті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: