Ролик триває кілька секунд, а сміятися будеш довго

Кізомба може подобатися, а може, ні. Але вона точно не залишить нікого байдужим! Особливо, якщо йдеться про жіночий стиль — kizomba lady style. І, як у решті танцювальних напрямах, тут теж є свої зірки. А точніше, королеви.

Сара Лопез – справжня королева жіночого стилю кізомби. Відеоролики з танцями ви могли неодноразово зустрічати на просторах інтернету. Вони завжди мають велику популярність.Сара відома у вузьких колах шанувальників кізомби, як справжній професіонал. Але до свого, по-справжньому сильного танцю, дівчина йшла досить довгим шляхом.

Танцює Сара із п’яти років і починала вона зовсім не із соціальних танців. Спочатку був балет, якому танцівниця присвятила 15 років свого життя і навіть отримала сертифікат з відзнакою, навчаючись у Лондонському Королівському балеті.

Але на одному танцювальному напрямі Сара вирішила не зупинятися. Їй було цікаво все й одразу! Тому паралельно вона завжди пробувала себе в інших напрямках. Дівчина опанувала фламенко, контемп, джаз, джаз фанк, танець живота і навіть хіп-хоп.

У 19 років молода танцівниця вперше відкрила для себе латинські танці. Вона навчилася сальсі та бачаті, почала танцювати в парі. Часто знімалася у відео кліпах та танцювальних телешоу. І лише у віці 22-х років Сара відкрила для себе кізомбу.

З того часу минуло вже понад 10 років. Дівчина стала справжнім професіоналом у жіночому стилі кізомби. А всебічний танцювальний розвиток став для неї чудовим фундаментом.

Зараз Сара подорожує зі своїми майстер-класами по всій Європі, Північній Америці, Центральній Америці, Азії та Океанії. На її обліковий запис в інстаграм підписано понад 200 тис. шанувальників, а бачив з її танцями на ютуб користуються шаленою популярністю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: