Мусульманські жінки зобов’язані робити це щодня для свого чоловіка

Пророк Аллага (мир йому і благословення Аллага) сказав: “Якщо жінка виконує п’ять молитов, поститься в місяць Рамадан, зберігає чистоту і слухається свого чоловіка, то їй буде сказано: “Увійди до Раю тими воротами, якими захочеш!”” Один із головних обов’язків дружини – догоджати чоловікові. Саме тому ця тема найчастіше обговорюється серед мусульманок.

Шлюбна ніч у мусульман – це кульмінація весільної церемонії – Ніка, коли молода пара нарешті залишається наодинці. Перед тим, як відчути близькість, вони повинні дотримуватися певних традиційних шаріатських правил, які закладають основи приємного, безтурботного і щасливого сімейного життя.

Спальня

Увійшовши до спальні, де приготовлене любовне ложе з постільною білизною та одягом, принесеним нареченою як придане, молода пара повинна переконатися, що в кімнаті немає сторонніх людей або тварин.

Вони також повинні перевірити, чи немає в кімнаті священного Корану, який слід прибрати або накрити тканиною. Для створення найромантичнішої атмосфери світло в спальні приглушують.

Чоловік і дружина. За законами шаріату, чоловік повинен бути особливо ніжним і чуйним зі своєю обраницею у першу шлюбну ніч, щоб завоювати її прихильність і допомогти їй довіритися йому. Він повинен оточити її любов’ю і турботою, щоб полегшити її збентеження.

Дружина, зі свого боку, не повинна проявляти байдужість і прохолоду до чоловіка. Тільки серйозна причина – погане самопочуття, фізіологічний цикл або недавнє знайомство з чоловіком – може виправдати відстрочку близькості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: