Алла Пугачова така ефектна. Її вбрання викликає захоплення.ВІДЕО

Їй вдасться перемогти час. Алла Пугачова просто вразила присутніх своїм вбранням. Примадонна, яка зовсім недавно відсвяткувала свій 69 день народження, з’явилася на фестивалі «Жара» у незвичайній сукні. Сукня рожевого кольору з відкритими плечима та прозорими рукавами виглядала на популярній співачці дуже незвично, яскраво, але водночас ніжно, гармоніюючи її з образом.

Алла Пугачова може похвалитися тим, що привела свою фігуру, тільки подивіться на її тіло, силует жіночності. Вона вже давно стежить за своїм харчуванням та посилено займається спортом. І правильно, адже треба відповідати молодому чоловікові, красенем, який протягом 17 років знаходиться поруч із відомою співачкою. У це складно повірити, але Алла Пугачова є не лише коханою дружиною молодого пародиста, а й з 2013 року вона стала мамою чарівних малюків. Їх виносила для пари Максима Галкіна та Алли Пугачової сурогатна мати, ім’я яке тримається у найсуворішому секреті.
Примадонна не перестає захоплювати своїх шанувальників та бути прикладом. Тисніть на відео і ви захопитеся нереально-гарною сукнею співачки та її стрункою фігурою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: