Болгарські журналісти переконані, що пророцтво Ванги про Україну та Росію вже повністю збулося …

Болгарські журналісти з місцевого видання «Факти» заявили, що пророцтво ясновидячої Ванги на поточний рік повністю збулося. Журналісти нагадали, що болгарська провидиця розповідала про важкий 2022 рік і підкреслювала, що найскладнішими місяцями будуть лютий і грудень.

Як зазначає видання, Ванга говорила про дати, в яких присутні п’ять або шість двійок.

Журналісти зазначають, що ще багато років тому провидиця постійно говорила, що у 2022 році щось серйозне відбудеться між Україною, Росією та Білорусією, через що три держави будуть змушені піти на наймасштабніші компроміси за всю історію. На думку журналістів, також здійснилося прогноз Ванги щодо дати з шістьма двійками — 22 лютого 2022 року.

Співробітники видання нагадали, що саме цього дня президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності «Л/ДНР», і саме це рішення стало відправною точкою до решти всіх трагічних подій. Журналісти нагадують, що багато експертів сміялися з пророцтв Ванги, але в результаті саме її пророцтва стали реальністю. Також видання нагадує, що Ванга дійсно прогнозувала важкі події, але при цьому постійно стверджувала, що цього року точно не буде світової війни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: