Передбачення сповнені загибелі та мороку: що напророкувала Ванга на 2023 рік

Варто зазначити, що Ванга не документувала свої передбачення, і щодо їхньої достовірності ведеться багато дискусій. Проте, є певний список прогнозів. Деякі слова Ванги можна певною мірою пов’язати з війною в Україні, повідомляє History.

Одне з найтривожніших пророцтв Ванги на 2023 рік стосується сонячної бурі, яка може мати катастрофічні наслідки.

Сонячне цунамі або «сонячна буря», так зване явище на поверхні Сонця, що представляє собою спалахи і активні викиди маси, здатні досягти Землі. В результаті можуть виникнути геомагнітні бурі, які теоретично можуть призвести до загорянь електричних мереж і викликати масштабні руйнування.Сонячна буря руйнівної сили вже реєструвалася на Землі. Її знають як Каррінгтонську подію. 1 і 2 вересня 1859 року телеграфні системи по всьому світу вийшли з ладу. Оператори телеграфних станцій повідомляли про ураження електричним струмом, загоряння телеграфного паперу та неможливість працювати з обладнанням. А ввечері було яскраве північне сяйво, що досягало півдня Колумбії.

Зміна орбіти Землі
Якби сонячна буря сталася в сучасному світі, наповненому електронікою, наслідки для комунікацій та послуг повсякденного життя були б фатальними.

Найнегативнішим наслідком може стати зміщення Землі з орбіти. Зміна положення планети може порушити її ідеальну рівновагу. Це призведе до незворотних наслідків і зміни клімату і рівня моря.Якщо Земля наблизиться до сонця, це спричинить за собою підвищення випромінювання і температури, танення льодовиків, підвищення рівня моря, створюючи глобальну надзвичайну ситуацію. Однак, якщо планета віддалиться від Сонця, настане новий льодовиковий період з довгими ночами, що спричинить зовсім інший набір катастроф.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: