Вам в це тяжко буде повірити але 43-річну жінку попросили залишити басейн, бо персонал вважав її бікіні надто маленьким для її пишних сідниць.

Меделін Шиффер зі штату Міссурі звинуватила співробітників парку водних пригод Oasis Park у дискримінації через її апетитну фігуру.

Жінка вирушила до аквапарку з чотирма іншими членами її родини. Після того, як вона поринула в басейн зі своєю племінницею та племінником, до неї підійшли співробітники, які сказали їй, що вона мала надіти шорти, бо нижня частина її бікіні для неї занадто мала.

Коли на її прохання до Меделін викликали керівника, той їй сказав, що вона має одягнутися чи покинути парк. Коли вона попросила викликати поліцію, щоб вона могла подати скаргу, офіцери, які прибули, проводили її до виходу.

«Це не були стрінги. Це був стандартний літній бікіні. Я відчула, що це була дискримінація через вік і тіло! Наскільки я бачила, навколо мене були кілька дівчат вдвічі молодші за мене, які були одягнені в купальники того ж розміру, що і я, але їм нічого не говорили! — обурюється жінка.

Меделін Шиффер написала про інцидент на її сторінці у Facebook, де повідомила, що поліцейські співчували їй. «Вони сказали мені, що не згодні, але мали робити свою роботу, — написала вона. — «Ми не можемо вам насправді нічого сказати», повідомили вони, коли ми вийшли на вулицю, «але сподіваємося, за словами наших осіб ви можете зрозуміти, що ми відчуваємо». Вони були співчутливі. Вони також подумали, що це смішно».

Посадовці на аквапарку поки не дали жодних коментарів щодо інциденту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: