У ПУТІНА ВЖЕ ПІДГОРАЄ … Фахівець з окультнuх практик озвучив, коли нарешті розпочнеться смуга невезіння путіна та його оточення …

Деякі події, які відбуваються у світі, дуже часто виходять за межу раціонального і пояснити їх з точки зору логіки деколи просто неможливо. Але якщо звернутись до метафізики, то багато речей проливається світло. Філософ і фахівець з окультизму Андрій Космач вийшов у ефір каналу Марка Фейгіна, щоб поговорити на тему окультизму путіна та його оточення, яке завдяки шаманам, ритуалам та чорній магії створило президенту росії смугу везінь та перемог.

Андрій каже, що наприкінці 90-х років у Москві, у вищих ешелонах влади, був добре відомий магістр Джозеф Вернер, який представляв один із тринадцяти світових окультних орденів. Його популярність була пов’язана не тільки із близькими стосунками з владною верхівкою, а й з тим, що його прогнози збувалися з надзвичайною точністю.

Зокрема, він якось сказав, що людина, яка отримає одну з найвищих посад у російській федерації напередодні повного сонячного затемнення 11 серпня 1999 року, стане не тільки володарем росії, а й улюбленцем долі. Однак фактор удачі супроводжуватиме його в обмеженому відрізку часу: протягом 20 років та 11 місяців. Точкою відліку слід вважати дату першого обрання. Також магістр Джозеф Вернер сказав, що везіння російського президента почне поступово згасати з лютого 2021-го року. Він порівняв удачу путіна із завантаженим потягом, який після натискання на гальма ще деякий час котиться до повної зупинки. Так от, гальмівний шлях штучно створеного везіння володимира путіна, згідно з прогнозами Вернера, становить 11 місяців, тобто до грудня 2021-го року.

Магістр Вернер зауважив, що путін отримав свою владу в період сонячного затемнення, і саме під час сонячного затемнення він і втратить владу та життєву енергію.

Але найголовніше полягає у наступних його словах: після того, як штучно створений фактор удачі путіна остаточно зупиниться, а це відбулось, як ми вже говорили, у грудні 2021-го року — мине менше ніж 20 місяців і його життєвий цикл буде безповоротно закінчено. Якщо глянути в астрономічний календар, то найближче сонячне затемнення відбудеться 20-го квітня 2023-го року, що повністю співпадає з фразою Джозефа Вернера «мине менше ніж 20 місяців і його життєвий цикл буде безповоротно закінчено».

Усі коментатори у Ютубі завжди вимагають від астрологів та ясновидців, щоб вони назвали точну дату — у нашому випадку це точна дата смерті путіна і Андрій Космач наважився назвати точний період, коли це станеться.

Після весняного коридору затемнень 2023 року, повного сонячного затемнення 20 квітня і напівтіньового місячного затемнення 5 травня 2023 року «життєвий шлях російського суверена завершиться». Андрій Космач наголосив, що цей прогноз складено трьома найкращими корифеями галузі мунданної астрології світу, а він просто доніс цю інформацію до нас. Додамо, що мунданна астрологія — це галузь, що вивчає історичні та культурні тенденції, долі націй та великих груп людей, метеорологічні умови та інші важливі світові події.

Фахівець-окультист підсумував: Друзі мої, зрозумійте, ми зараз із вами живемо в досить складний час, коли історія відбувається буквально на наших очах. Світ вступив в епоху фундаментальної трансформації. Світ змінюється так швидко, що цей процес не зупинити. Всесвіт, Вищий розум, Бог, можна говорити як завгодно, невипадково обрали на роль архітектора хаосу російського суверена. Бо хто, як не він здатний зруйнувати те, що раніше здавалося фундаментальним і непорушним, і поєднати тих, кого раніше апріорі вважалося об’єднати неможливо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: