Софія Ротару вперше показала себе без перуки

Артистка завжди з’являється на публіці з ідеальним макіяжем та укладанням. Папараці підловили Ротару, коли вона відпочивала в заміському будинку і виглядала просто. Але зовнішній вигляд артистки наштовхнув деяких фанатів на думку про її хворобу.

«Старість не щадить нікого»: Фотографи підловили Софію Ротару без макіяжу та перуки

80-річна Софія Ротару досить рідко з’являється на публіці. Перед її виходами у світ працюють професійні стилісти, візажисти та перукарі. Зірка виглядає молодшою за свої роки, хоча й запевняє, що не вдавалася до послуг пластичного хірурга, інформує Діалог.UA.

Інстраграм-паблік «Адмін аншлак» опублікував знімки фотографів, яким вдалося підловити Софію Ротару в заміському будинку, де вона виглядала не як зірка, а як звичайна жінка вдома.

Співачка відпочивала у кріслі та милувалась видом з вікна без краплі макіяжу на обличчі та густого накладного волосся. Деякі фанати навіть запідозрили Ротару у хворобі, нібито вигляд у неї нездоровий. Інші впевнені, що старість не шкодує нікого, і зірка виглядає на свій вік.

«Ну ось без гриму та «Фотошопа» виглядає на свій вік. А те, як не глянеш на сцені — не 80-річна бабуся, а 40-річна жінка», — пише в коментарях користувач.

«Хворіє на щось, чи що? Зовсім погано виглядає», — коментує фото прихильниця.

«Еліксир молодості ще ніхто не вигадав, молодець Софія Михайлівна», — додала інша.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: