Вы вже бачили як виглядає синочок Медведева?

Илья Медведеву — наследник Медведева, занимающего пост заместителя председателя Совета безопасности РФ. Других детей у политика не имеется. Несмотря на принадлежность к известной фамилии об Илье Медведеве известно немногое.

Илья предпочитает вести закрытый, скромный образ жизни, редко общается с представителями СМИ. Молодой человек, по словам близких, никогда не был замечен в скандальных выходках, не демонстрировал своё родство с влиятельным отцом.

Ілля завжди відрізнявся посидючістю, старанним ставленням до навчання, він практично досконало володіє англійською мовою, непогано знає французьку та італійську.

Помимо интереса к языкам Илья в школьные годы демонстрировал актёрские способности, снимаясь в «Ералаше».

Илья в детстве принимал участие в детском киножурнале "Ералаш"

Ілля в дитинстві брав участь у дитячому кіножурналі «Єралаш»Син Дмитра Медведєва закінчив престижний московський виш. Свій вибір Ілля пояснив друзям так: він не бачить необхідності здобувати освіту за кордоном, оскільки має намір навчатися в Росії.

Однокурсники Іллі відгукуються про нього як про хорошого товариша, захопленого спортом.

Справді, у роки навчання у виші Медведєв грав за футбольну команду вишу, непогано справляючись із роллю нападника. Крім того, Ілля займався плаванням і був захоплений фехтуванням на шаблях.

Щодо роботи, то батько розповідав журналістам про заняття сина приватними бізнес-проектами у сфері цифрової економіки.

Як сказав Дмитро Медведєв, він поки не помітив у сина особливих успіхів. Інтерес до занять, способу життя Іллі Медведєва у співвітчизників підвищений.

Илья Медведев и Яна Григорян

У ЗМІ у свій час поширювалася інформація про наявність у сина Медведєва власного бізнесу в США, йому приписували володіння заправними станціями та кафе.

Однак невдовзі з’ясувалося, що ці дані не відповідають дійсності.

У Ілля Медведєв насправді буває, він відвідує товариша – сина адвоката Павла Астахова – Артема. Живе та працює Ілля Медведєв у Москві, хоча улюбленим містом називає Санкт-Петербург. Ілля має дівчину Яна Григорян.


Обранка Іллі зі звичайної вірменської родини, вона є ровесницею молодої людини.

У Яни та Іллі багато спільного, обоє люблять подорожі, причому віддають перевагу цікавим місцям Росії та Близького Зарубіжжя.

Илья Медведев получил партбилет от "Единой России"

Відомо також, що Ілля – затятий театрал, разом зі своєю обраницею він часто відвідує театри, віддаючи перевагу театрам Санкт-Петербурга.

Ілля Медведєв має своє житло, окреме від батьків.

За словами Іллі, він нечасто зустрічається з батьками, в основному спілкується телефоном та Скайпом.

Илья Медведеву - наследник Дмитрия Анатольевича Медведева, занимающего пост заместителя председателя Совета безопасности РФ. Других детей у политика не имеется.-3-2

Илья Медведеву - наследник Дмитрия Анатольевича Медведева, занимающего пост заместителя председателя Совета безопасности РФ. Других детей у политика не имеется.-3-3

Илья Медведев получил партбилет от «Единой России»

Наприкінці червня цього року Ілля Медведєв привернув увагу журналістів, в урочистій обстановці він отримав партійний квиток «Єдиної Росії».

На церемонії вручення Ілля Медведєв виступив і заявив про готовність приносити користь своїй країні та народу, він перерахував напрямки, які викликають у нього інтерес. Як на вашу думку, складеться подальша кар’єра сина Дмитра Медведєва?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: