Відрізати ворога! Зачистка тилу почалася –у Зеленського зізнались: ЗСУ розривають.Катастрофа для РФ!

Радник голови ОП Михайло Подоляк вважає суперечки російських окупантів лише способом відвернути увагу. Основне завдання України зараз — накопичити зброю та забезпечити вдалий контрнаступ ЗСУ.

Голова російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин посварився з Міністерством оборони Росії через боєприпаси виключно задля відвернення уваги. Про це написав у Twitter 7 травня радник глави Офісу президента (ОП) Михайло Подоляк.

“Образлива публічна дискусія в “спец-трикутнику” Пригожина-Кадирова-Шойгу за мовчазної співучасті Суровікіна взагалі не вимагає обговорення”, — зазначив він.

Подоляк вважає, що на сьогодні українці мають зосередитись на майбутньому контрнаступі Збройних сил України.

“Наразі головне — передгрозова тиша, накопичення зброї та руйнування російського тилу”, — зауважив радник голови ОП.

Загрози Євгена Пригожина вивести “вагнерівців” з Бахмута — це лише один із проявів внутрішньої війни, яка вже почалася в Росії, вважає Подоляк.

Голова ПВК не є монополістом, раніше він був для Кремля дуже важливою складовою мілітарної системи, щоб вирішувати ті чи інші питання у третіх країнах.

“Пригожин вже не отримує бюджетного фінансування, не отримує ресурсу через Міноборони”, – сказав радник.

За його словами, Пригожин не має прямих комунікацій з Кремлем.

“У Росії зараз формується багато “маленьких кланів, і всі ці клани у великому клані Путіна. Усі маленькі клани сьогодні шукають можливість зістрибнути з відповідальності разом із Путіним і перекласти її на когось”, – підсумував Подоляк.

Через те, що «вагнерівці» не мають належного фінансування і зброї, Пригожин, власне, і почав пред’являти претензії Міноборони РФ. Тим часом розуміючи, що всі плани ворога провалились, голова ЧВК «Вагнер» почав виправдовуватись за свої не вдачі, зокрема, і на Бахмутському напрямку.

Пригожин перед анонсованим виходом із Бахмута після багатьох місяців спроб його захопити заявив, що це місто не має стратегічного значення для РФ, а його взяття нібито не було головною метою так званої операції окупантів “Бахмутська м’ясорубка”.

Дану заяву опублікувала його прес-служба.

“Слід зазначити, що операція “Бахмутська м’ясорубка” була розрахована головним чином не для взяття населеного пункту Бахмут, а для ліквідації підрозділів ЗСУ та організації перепочинку російської армії для відновлення боєздатності. Своє завдання “Бахмутська м’ясорубка” повністю виконала”, – виправдовується «кухар Путіна».

Пригожин заявив, що в напрямку Слов’янська і Краматорська оперативний простір уже відкрито, і “залишок у 2,42 кв. км значення для оперативного простору не має”.

“Стратегічного значення для подальшого просування на захід населений пункт Бахмут не має. Стратегічне значення для просування російської армії має взяття населених пунктів Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка, Костянтинівка – “Донбаське кільце”, на захід від якого відкриваються рівнинні території, на яких ЗСУ важко утримувати оборону в разі ведення наступу переважаючими силами російської армії”, – заявив він.

За словами Пригожина, 8 жовтня 2022 року спільно з генералом армії окупантів Сергієм Суровікіним було ухвалене рішення про початок операції “Бахмутська м’ясорубка” – “штурм населеного пункту Бахмут з метою спровокувати Володимира Зеленського вкидати якомога більше сил для утримання Бамхута”.

“Метою операції “Бахмутська м’ясорубка” було дати можливість підрозділам російської армії зайняти вигідні рубежі оборони, провести мобілізацію, дооснащення, навчання особового складу і підвищити свій бойовий потенціал”, – виправдовується Пригожин.

За словами ватажка бойовиків, терміном “операції” спільно із Суровікіним нібито було прийнято період 6 місяців, умовно до 8 квітня 2023 року.

Пригожин також заявив, що після виходу з Бахмута ПВК “Вагнер” “вийде в тренувальні табори для відновлення боєздатності, допідготовки підрозділів, і буде перебувати там до моменту зникнення загрози для Росії і російських громадян в рамках даної військової операції”.

Якщо коротко, то Пригожин намагається хоч якось виправдати невдачі та капітальний крах армії РФ та її планів. Проте це не врятує Росію від поразки та контрнаступу ЗСУ, який буде невдовзі та, котрий, сподіваємось, якнайшвидше принесе Україні перемогу!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: