Живіт все ріс і ріс після пологів. Розкривши, лікарі схопилися за відеокамери і почали знімати … Матінко рідна, ти що таке?!

34-річна петербурженка Юлія Селіна, молода красива жінка і досвідчена мама, з нетерпінням чекала народження свого другого малюка. Йшов дев’ятий місяць, і маленький Діма дуже поспішав з’явитися на світло. Далі відбулась ціла низка неймовірних подій …

Народжувати Юлія почала самостійно, але, побачивши стан дитини в утробі, лікарі були змушені провести кесарів розтин. Молода мама і не підозрювала, що саме це рішення медиків через місяць в корені змінить її життя.

Діма не переставав радувати своїх батьків — богатир народився міцним і здоровим. Стан Юлії, навпаки, погіршувався. «Живіт став ще більшим, ніж на дев’ятому місяці. При кожному русі відчувала різкий біль, думала — операція, — розповідає дівчина. — Потім не могла сидіти. Біль була така, що до криків».

Серйозність ситуації приймала критичні оберти, але лікарі багатьох лікарень з лякаючою безвідповідальністю списували все на недавню операцію, гематому і «всякі там жіночі штучки», байдуже киваючи головою і відвертаючись. Тільки ось молодий матері двох дітей було зовсім не до жартів.

Ставало гірше. Ріжучий біль посилювалася, почалася лихоманка. «Я зрозуміла, що якщо тягнути далі, мої діти можуть залишитися без матері», — розповідає дівчина, припускаючи власну загибель.

Після 24 днів агонії «швидка» нарешті відвезла Юлію в Військово-медичну академію, лікарі в якій, на щастя, виявилися більш компетентні. При першому ж УЗД медики виявили в животі дівчини величезне скупчення рідини і … чужорідне тіло!

Після 5-годинної операції хірурги відкачали з живота Юлії більше двох з половиною літрів гною і витягли … пелюшку! Здивовані медсестри поспішили засвідчити все це на камеру.

Прокинувшись після операції, побачивши цю фотографію, Юлія впала в сильний стан шоку, який неможливо уявити нікому. Молода жінка, кохана дружина і мама двох дітей негайно усвідомила, що дивом залишилася в живих. Виною всьому була лише жахлива недбалість лікарів, яким вона довірила своє життя і життя своєї дитини.

Незважаючи на всю абсурдність положення, Юлії вдалося зберегти спокій, холодний тверезий розум і любляче серце матері. «Я намагаюся, я б пробачила і виправдала тих, хто зробив це зі мною, але … моя сім’я могла залишитися без мене. Я хочу вирішити все мирним шляхом »- каже дівчина.

Зараз Юлії допомагають досвідчені юристи, її сім’я чекає матеріальну компенсацію від медичного закладу, яка вчинила жахливу помилку. Молода мама вірить, що все обійдеться, адже найголовніше — вона жива, як і живі її маленькі діти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: