Прямօ з лікарні трагічна звістка: Він пօмeр – сьогօдні, у таке велике святօ

Трагічну новина повідомила його дочка Юлія в своєму Facebook. За її словами, трагедія сталася сьогодні, Легенді АТО Миколі Микитенку було 49 років. “НАРОДЕ МІЙ, ДО ТЕБЕ Я ЩЕ ПОВЕРНУСЯ, І В СМЕРТІ ОБЕРНУСЯ ДО ЖИТТЯ СВОЇМ СТРАЖДЕННИМ І НЕЗЛИМ ОБЛИЧЧЯМ, ЯК СИН, ТОБІ НИЗЬКО ВКЛОНЮСЯ І ЧЕСНО ГЛЯНУ В ЧЕСНІ ТВОЇ ОЧІ, І ЧЕСНИМИ СЛЬОЗАМИ ОБІЛЛЮСЯ. СПОДІВАЮСЯ, ТИ НАРЕШТІ ЗНАЙДЕШ ТАМ СПОКІЙ. ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ПА. З МИРОМ “, – ЗВОРУШЛИВО НАПИСАЛА ЮЛІЯ В СВОЄМУ FACEBOOK.

“14.10.2020 о 8.45 зупинилося серце Батька, Брата, Чоловіка, Побратима, який віддав своє життя за свободу, вільну і незалежну Україну, одним словом Героя України – Миколи Микитенко”, – також написали в Facebook. Українці в коментарях підтримали рідних героя АТО-ООС, висловивши співчуття в зв’язку з втратою. Донька Микитенка повідомляла, що мотиви його вчинку суто політичні: “незгода з діями чинної влади, а саме розведення військ на лінії розмежування і повзуча окупація Росії”.

За три години до самоспалення Микола Микитенко написав на своїй сторінці в Facebook: «Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус ?! Досить сил довести, що Україна понад усе? Дістало !!! Вийдіть всі, побратими, як 24 числа, візьміть зброю в руки, і захистіть нашу рідну Україну !!! ». Трохи раніше він же написав: «Підтримайте за всі мої гріхи !!! Слава Україні!!!”.

На сторінці Миколи кілька постів, в яких він висловлює негативне ставлення до політики президента Володимира Зеленського по відношенню до ветеранів АТО і ООС. Останній пост на своїй сторінці Ворон опублікував за п’ять хвилин до самоспалення: «Зараз 3-25. Мені дуже хочеться, щоб Україна була самостійною ».

Зазначимо, що Микола Микитенко страйкував проти політики Зеленського і за непідтвердженою інформацією президенту вже доповіли про смерть ветерана АТО. Володимир Зеленський глибоко приголомшений і співчуває рідним Микитенка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: