Месінг ще не помилявся, він сьогодні сказав, коли все буде закінчено

Знаменитий психотерапевт Вольф Мессінг залишив моторошне пророцтво для людства. За його словами, буде масштабна війна, яка знищить все живе. Подібному прогнозу, як він вважав, не можна запобігти – його можна лише відстрочити.

Пророцтва Мессінга вже збувалися. Так, під час одного зі своїх виступів під час окупації фашистською Німеччиною Польщі, він заявив, що Гітлера чекає загибель, якщо той піде на схід.

Нещодавно виявили ще одне пророцтво Вольфа Мессінга про глобальний конфлікт у другому десятилітті XXI століття. Так, він говорив про масштабну війну, де одним з головних фігурантів буде Росія. Мессінг назвав головних ворогів, які будуть протистояти країні. Він зазначав, що США буде виступати проти РФ. Мессінг також стверджував, що Китай спершу допомагатиме, однак, коли розпочнеться справжня війна, стане ворогом.

Мессінг стверджував, що така масштабна війна призведе до знищення всього людства.
Про Вольфа Мессінга досі ходять легенди, його унікальні здібності вражали уяву всіх, хто про нього хоча б щось чув. Але мало хто знав, що сам Мессінг страшно боявся бути викритим, а всі публічні виступи давалися йому надзвичайно важко.

Мессінг зумів справити враження на Сталіна. Маг і чарівник зміг пройти повз кремлівської охорони непоміченим, а касир в банк видав йому велику суму грошей по порожній квитанції. Сталін навіть направив йому вдячну телеграму. Цей клаптик паперу потім врятував йому життя, коли він його затримали на кордоні при спробі потрапити в Іран.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: