Ось чому жінки в Китаї не хворіють на pak rрудей! Причиною захворювання може бути продукт, який ми вважаємо за корисне

Джейн Плант була відомим професором у галузі геохімії, люблячою дружиною та матір’ю, коли в 1987 році у неї несподівано виявили рак грудей. Здавалося, що її щасливе та продуктивне життя закінчилося. У жінки 4 рази виникали рецидиви, проте Джейн не хотіла здаватися і боролася з хворобою всіма можливими методами.

Її чоловік, також відомий вчений, на той момент працював у Китаї. Разом із колегами він зробив дивовижне відкриття, яке розкрило таємницю того, чому китайські жінки не хворіють на рак грудей. Чудова методика, розроблена подружжям, допомогла Джейн у кінці кінців перемогти рак!

Слід зазначити, що відкриття вчених до сьогодні є предметом багатьох суперечок та дискусій. Тому тільки вам вирішувати, чи використовувати цю методику на собі.

«Довгий час я не могла зрозуміти, чому китайські жінки не хворіють на рак грудей. Коли я сама зіткнулася з цією хворобою, я вирішила вивчити цей питання якомога детальніше», — каже Джейн Плант. «Ми з колегами намагалися знайти логічне пояснення, вивчаючи їх повсякденне життя, фізичні навантаження та раціон харчування. Спочатку нашу увагу привернув той факт, що в раціоні китайських жінок було дуже мало жиру — 14%, порівняно з 36%, які містить західноєвропейська дієта. Однак це пояснення нам не підходило.

По-перше, немає жодних даних, що підтверджують, що високий вміст жирів у раціоні підвищує ризик розвитку раку. А по-друге, я все життя дотримувалася дієти з низьким вмістом жирів.

Продукт, якого немає в раціоні китайців

Але одного разу комусь з моїх колег прийшла дивовижна ідея: «Китайці не вживають молокопродуктів!» Коли ми задумалися над цим, ми почули, що наближаємося до дійсно великого відкриття! Нарешті все почало ставати на свої місця!

Я була поразена. Як виявилось, молоко і молокопродукти були причиною більшості алергій. Не дивно, адже 70% населення планети не переносить молочний цукор — лактозу. До того, як мені діагностували рак грудей, я вживала багато молока: йогурти, простокваші, сир і творог. По правді кажучи, це був мій основний джерело білка! Наші лікарі вважають молокопродукти дуже корисними для здоров’я, але китайці зовсім не поділяють нашої любові до молочної їжі. Вони не їдять навіть сиру та морозива!

В 1989 році дослідження показало, що йогурт може бути причиною раку яєчників! Доктор Даніель Краммер з Гарвардського університету обстежив сотні жінок з цим діагнозом і докладно вивчав їх харчування. Після цього відкриття я повністю відмовилася від усіх продуктів, що містять молоко. Я раптово зрозуміла, що ми використовуємо молоко у багатьох стравах — печиво, випічка, маргарин, соєві продукти, готові супи містять молоко в більшій або меншій мірі. Опухоль зникла через 6 тижнів після того, як я відмовилася від молочних продуктів! Після того, як я відмовилася від молочних продуктів, опухоль, яку не змогла подолати хіміотерапія, зменшилася за кілька днів. Це здавалося неймовірним! Через два тижні після другого курсу хіміотерапії опухоль на шиї почала свербіти, потім стала м’якою, потім зменшилася, а з часом зникла повністю!

Лікарі не вірили своїм очам, але всі обстеження підтверджували — пухлина не просто була пригнічена, вона зникла повністю! І це через 6 тижнів після того, як я повністю відмовилася від молокопродуктів. Звичайно, більшість лікарів дуже скептично ставляться до мого відкриття. Однак для мене зв’язок між раком грудей та вживанням молокопродуктів також очевидний, як зв’язок між раком легенів та курінням. Відмова від молока не тільки вилікувала мене від раку, але й налагодила мій гормональний баланс. Тому якщо вам все ще важко повірити, що цей спосіб діє — подивіться на мене. Я — живе підтвердження цього!» Історія цієї жінки перевертає усі уявлення про здорове харчування. А що ви думаєте з цього приводу? Варто відмовлятися від молокопродуктів, щоб зберегти здоров’я?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: