Велuчезнuй жuвіт мамu пokрuтuй сuнцями. Під час УЗД все стало зpoзyміло

Подружня пара Гільерміна і Фернандо Гарсія багато років вже щасливі в шлюбі і виховують двох чудових дітей, а недавно стало відомо, що в їхній родині ще очікується поповнення. Всі зраділи такій новині і стали готуватись до появи малюка.

 

 

 

Так як для Гільерміни це була вже далеко не перша вагітність, то вона не поспішала йти на консультацію до лікаря, тому що знала, що у неї все в порядку.

 

Вагітність протікала добре, але ближче до середини терміну жінка зрозуміла, що її живіт почав занадто швидко рости, а на шкірі з’явилися великі синці. Зрештою, коли подружжя зрозуміло, що ця вагітність значно відрізняється від попередніх двох за всіма параметрами, вони вирішили звернутися до лікаря.

Гільерміні зробили УЗД, результати якого шокували всіх! Виявилося, що вона носить під серцем п’ятеро близнят!

Лікарі попередили мати, що така вагітність зазвичай протікає важко, а народження дітей може статися раніше призначеного терміну, і це може позначитися на здоров’ї дітей.

На щастя, перебуваючи під пильним наглядом лікарів, Гільерміна відчувала себе добре, її чоловік у всьому їй допомагав і невпинно підтримував.

Самі пологи пройшли благополучно, в них брали участь цілих вісім лікарів і близько десяти медсестер! Завдяки їхній допомозі на світ з’явилися п’ять здорових малюків: три дівчинки і два хлопчики.

Сьогодні малюки підростають і з кожним днем ​​радують своїх батьків. Побажаємо цій чудовій родині щастя та благополуччя!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: