Лікар натискає на жuвіт цієї жінкu. Тепер дuвіться, що трапилось далi

Усі знають, що під час пологів немовля зазвичай виходить головою вперед. Таким чином досягнення еволюції допомагають малюку з`явитися на світло цілим і неушкодженим. Та й місця в животі матері для голови і плечей дитини внизу більше, ніж зверху. Однак далеко не завжди вагітність проходить гладко.
Буває, що зародок розміщується в матці не головою, а ногами вниз. Такий варіант лікарі називають тазовим передлежанням. Ця позиція чревата чималим ризиком як для дитини, так і для матері. Пологи з дітьми, неправильно лежать в матці, рясніють безліччю ускладнень.

На щастя, існують способи, що дозволяють змінити положення малюка в утробі. Природно, зі збільшенням терміну вагітності застосувати їх непросто. Але все можливо, коли над тобою чаклує фахівець з великої літери. Ось як медик примудрився легко і просто допомогти жінці, яка перебуває на дев`ятому місяці!

За якихось три хвилини за допомогою легкого масажу фахівець змінив положення немовляти. Мати, що характерно, при цьому не відчула ніякого болю. Золоті руки!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: