52-річна бабуся вuйшла заміж за юного і симпотного афрuканця – і народuла йому чудових блuзнюків. Що з жінкою сьогодні?

Познайомилися Наталя і Пауль на сайті знайомств. Жінка спочатку шукала людину, з якою можна буде дружити.

 

Спочатку вони просто переписувалися, але з часом їх відносини стали більш близькими. Молодий хлопець запропонував Наталі поспілкуватися через відеозв’язок.
«Одна з моїх подруг запропонувала мені за допомогою сайту знайомств шукати друзів. Спочатку я думала, що це погана ідея, адже я вважала, що там тільки одні покидьки».
Наталя і Пауль так спілкувалися по відеозв’язку кілька років, а після вирішили зустрітися в реальному житті. До цього вони вже були справжньою парою, але тільки онлайн. Навіть коли Наталя готувала на кухні, вона обов’язково брала з собою ноутбук, щоб бути з коханою людиною на зв’язку.
«Ми з ним проводили цілі дні в спілкуванні, адже я вже на пенсії через інвалідність, а Пауль працює програмістом в будинку. Тому у нас було багато вільного часу».
Коли вони познайомилися жінці було 52 роки, а молодому чоловікові 25 років. Різниця у віці — 27 років. За ці кілька років спілкування по відеозв’язку Пауль познайомив Наталію з усіма своїми родичами і друзями.
Наталя поділилася, що Пауль їй періодично відправляв гроші, щоб вона могла себе побалувати. Пауль із заможної нігерійської родини, навіть для Росії. Але грошей він не брав у своїх батьків, жив за те, що заробляв програмуванням віддалено.
Нарешті настав день, коли закохані зустрілися. «Пауль купив мені квитки на літак, щоб ми нарешті змогли побачитися. Його сім’я зустріла мене дуже тепло. А через тиждень Пауль запропонував вийти за нього заміж. Я дала свою згоду, адже ми вже були разом три роки, незважаючи на різні країни».
Спочатку пара зіграла весілля в Нігерії, а потім вирушила на батьківщину до жінки, в Череповець. Там вони теж відзначили свій шлюб, але по скромному — просто посиділи з друзями і рідними Наталії.
«Заради мене Пауль вирішив переїхати в Росію. Відразу зміг влаштуватися працювати трактористом, але через пару місяців звільнився і знову став фрілансером. Я отримую 25 000 рублів пенсії, а він заробляє в місяць від 70 до 90 тисяч. Живемо добре, вистачає на все».
У 2017 році Наталя народила близнюків, яких вони назвали Девідом і Данилом. Коли жінка народила, то під вікном лікарні зібралося понад 300 осіб. Пауль вирішив влаштувати народні гуляння і танці. Ще хочеться відзначити, що Паулю дуже подобається в Росії. Він щонеділі відвідує церкву, ходить в баню, дотримується посту і святкує всі церковні свята. Мама чоловіка на місяць приїжджала в Росію, щоб поняньчитися з онуками. А Наталя тільки після 50 років зрозуміла, що значить бути щасливою.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями: