Акушери з криком порозбігались, побачивши кого народила молода жінка … ЩО ЦЕ ТАКЕ? – ХТО БАТЬКО?

Українка народила доньок-близнючок в «сорочці», кадри стали сенсацією! Таке трапляється 1 раз на 80 тисяч пологів.

У Рівному пройшли унікальні пологи — двоє дівчаток-близнят народилися в «сорочці». Детальніше про це розповідає Рівненський обласний перинатальний центр в Facebook.

Повідомляється, що в Рівному жінка народила двох дівчаток-близнят в анатомічному міхурі. Медики розповіли, що подібні ситуації відбуваються один раз на 80 тисяч пологів.

Пологи пройшли у вівторок, 1 грудня 2020 року. Кесарів розтин провів заступник головлікаря Рівненського перинатального центру Степан Лінчер, а допомагали йому лікар-акушер-гінеколог Маргарита Цилінська. Батьки назвали дівчаток Мирославою і Маргаритою.

«ЗАЗВИЧАЙ НАВКОЛОПЛІДНИЙ МІХУР РВЕТЬСЯ АБО ПРОКОЛЮЄТЬСЯ В ПРОЦЕСІ НАРОДЖЕННЯ АБО КЕСАРЕВОГО РОЗТИНУ. У НАРОДІ ТАКИХ ДІТЕЙ НАЗИВАЮТЬ» НАРОДЖЕНИМИ В СОРОЧЦІ «. ДІТИ НАРОДИЛИСЯ З ВАГОЮ 3080 І 2730 ГРАМІВ», — ГОВОРИТЬ СТЕПАН ЛІЧНЕР.

На даний момент дівчата і їх мама почувають себе добре. Анатомічний міхур медики зберегли і передадуть батькам близнят.

Варто відзначити, що в народі кажуть, що діти, які народилися в «сорочці», будуть протягом усього життя щасливі. Вони відрізняються безстрашністю і сміливістю і часто вибирають професії, пов’язані з небезпекою і ризиком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: