Нострадамус і сучасні астрологи про те, коли закінчиться війна і помре путін … Важливо перебути цю зиму!

Нострадамус (1503–1566) вважається найвідомішим провидцем в історії. Він передбачив Французьку революцію, винахід атомної бомби, прихід до влади Адольфа Гітлера та теракти 11 вересня. Сподіваємось, і скору смерть кремлівського кровопивці.

Фотоколаж із сайту obozrevatel.com.
Нострадамус (1503–1566) вважається найвідомішим провидцем в історії. Він передбачив Французьку революцію, винахід атомної бомби, прихід до влади Адольфа Гітлера та теракти 11 вересня. Сподіваємось, і скору смерть кремлівського кровопивці.

Війна в Україні може вщухнути навесні 2023 року, але українцям доведеться пережити важкий період. Взимку виникнуть економічні труднощі, які позначаться на багатьох.

Це віщує астролог Олексій Кириченко. За його словами, на повне встановлення миру піде ще рік, і вже 2024-го Україна може стати членом Європейського Союзу. Він додав, що процес деокупації територій розтягнеться до 2025 року. Питання Криму буде вирішено у 2025–2026.

Астролог Наталія Власова заявляла, що у війні в Україні є кілька важливих термінів. Бойові дії в країні закінчаться остаточно або восени 2023 року, або влітку 2024-го. Крім того, у 2024-му та 2025-му можливі доленосні для народу події.

Він передбачав, що у 2022 році помре світовий лідер. Як роз’яснює болгарське видання «Факти», йдеться, ймовірно, про володимира путіна.

Тим часом астропсихолог Валентина Віттрок зазначила, що президент росії володимир путін, який розв’язав криваву війну проти України, приховує справжню дату своїх уродин, аби ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Однак найбільш підходяща його психотипу дата — ​7 жовтня 1950 року.

А знаменитий французький віщун Нострадамус передбачав велику війну в Європі у 2022 році, але спершу вважалося, що вона стосуватиметься Парижа. Після початку вторгнення росії в Україну пророцтво переглянули.

Як пише італійська газета Il Riformista, ймовірно, великою столицею, про яку говорив Нострадамус, був Київ. Провидець казав, що місто опиниться в облозі, а навколо нього буде багато тіл загиблих людей.

У своїх чотиривіршах Нострадамус твердив, що світ у 2022-му чекає багато крові та лих. Війна спричинить масове переселення людей, міграційну кризу і посилить проблему голоду. Також він передбачав, що у 2022 році помре світовий лідер. Як роз’яснює болгарське видання «Факти», йдеться, ймовірно, про володимира путіна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: