Еkстрaсенс розповів всю пpaвду і ш0kyвaв росіян і уkрaїнців. Він ще не помuлявся

Олександр Шепс народився в 86 році в Самарі і вже сам факт його народження супроводжувався незвичайними подіями, адже малюк народився повністю білим, хоча зазвичай шкіра у новонароджених має червонуватий відтінок. Мати дитини відома у своєму місті, як сильна ясновидець і таролог, тому пояснити наявність надздібностей у її дитини відносно просто.У дитинстві Олександр спілкувався з кимось невидимим, але не розумів, звідки у нього подібні здібності і чи відбувається це наяву, і тільки в юнацтві він таки усвідомив, що він має дар передбачення і здібності, які дозволяють йому бачити недоступні для інших речі. Прозорий спілкується зі світом мертвих і, відверто кажучи, цим і можна пояснити його здібності, але його батьків цей факт ніяк не бентежить, і треба сказати, що прогноз Шепса 2023 для Росії зроблено не без допомоги потойбічних сил. Необхідно окремо обговорити те, що в свого часу ясновидець вступав до театрального інституту, щоб стати актором, проте він не довчився, хоча якийсь час свого життя він і намагався працювати актором, а також періодично підробляв моделлю.

Відверто кажучи, саме цей факт багатьох і бентежить, адже вони вважають, що насправді Шепс придумує свої передбачення і привертає до себе увагу, сподіваючись, що врешті-решт він зможе стати актором, але участь у «Битві екстрасенсів» довела, що вся ця інформація є неправдивою. На програмі він зміг довести всім, що його здібності реальні, хоча під час випробувань часто використовував додаткові атрибути, які дозволяли йому чути «мову мертвих». Треба сказати, що Олександр Шепс говорить лише особисто, тобто його «офіційні» сторінки, які можна знайти в мережі, вважаються нелегально створеними та інформації, яка на них розміщена, вірити не варто.

Відверто кажучи, саме цей факт багатьох і бентежить, адже вони вважають, що насправді Шепс придумує свої передбачення і привертає до себе увагу, сподіваючись, що врешті-решт він зможе стати актором, але участь у «Битві екстрасенсів» довела, що вся ця інформація є неправдивою.

На програмі він зміг довести всім, що його здібності реальні, хоча під час випробувань часто використовував додаткові атрибути, які дозволяли йому чути «мову мертвих». Треба сказати, що Олександр Шепс говорить лише особисто, тобто його «офіційні» сторінки, які можна знайти в мережі, вважаються нелегально створеними та інформації, яка на них розміщена, вірити не варто.

Що чекає на весь світ?

За допомогою спілкування з потойбічними силами та отримання інформації зі світу мертвих він отримав інформацію про те, що світ чекає на розвиток великомасштабної кризи, яка для кожної країни закінчиться по-різному (для когось проблеми стануть лише стимулом до розвитку, а комусь вони створять додаткові проблеми). Валютний ринок продовжуватиме труднощі, а між країнами, які раніше вважалися партнерами, виникнуть певні проблеми у спілкуванні, і владі рекомендується не упускати інформацію з цього питання з виду.

Екстрасенс упевнений в тому, що західні країни зіткнуться з низкою певних труднощів, які сильно зашкодять їх економіці і змінять фінансове становище, проте вони зможуть із цим усім впоратися. Більше того, прогноз Шепса передбачає розвиток різноманітних природних катастроф у всьому світі, через які багато людей можуть загинути. Передбачається, що найбільше від природних катаклізмів постраждає Європа, тому більшість її мешканців переїде жити в Росію, причому за найсміливішими прогнозами заселятися буде неприступний і суворий сьогодні Сибір.

Прогноз на майбутнє для росіян

Росіян попереду чекає відносно нелегке майбутнє, адже передбачення Шепса про те, що чекає на Росію, можна назвати лише негативними. Ясновидець каже, що криза, закінчення якої багато економістів прогнозують на 2023 рік, триватиме ще кілька довгих років, тож без складнощів у цей період обійтися просто не вийде. Громадяни РФ і так переживають лихоліття, адже вартість продуктів харчування постійно дорожчає, податки збільшуються, а ось заробітні плати населення, навпаки, зменшуються. Навіть без здібностей ясновидця можна зрозуміти, що весь подібний розвиток подій може стати причиною соціальних мітингів, і екстрасенс лише підтверджує, рекомендуючи владі подбати про створення спокійної обстановки серед своїх громадян.

Крім цього, екстрасенс попереджає про те, що в деяких російських регіонах країни можуть виникнути воєнізовані конфлікти, до яких необхідно поставитися дуже уважно, тому що відсутність уваги до подібної проблеми може спричинити те, що в державі розпочнеться масштабна війна (не виключено, що вона стане передумовою розвитку Третьої Світової війни). Також прогноз Олександра Шепса містить інформацію про те, що валютний ринок РФ буде відносно стабільним, але довіри у росіян до національних грошей не буде, тому всі надаватимуть перевагу доларам або євро.

Говорячи про хороші новини, варто згадати про те, рівень безробіття перестане постійно зростати, а в деяких регіонах на людей взагалі чекають його зниження, причому фахівці виробництва стануть більш затребуваними, ніж раніше. Сьогодні влада РФ розпочала програму розвитку свого бізнесу, щоб замінити товари, одержувані раніше, лише через імпорт, тому з’явиться багато нових вакансій, і така робота, найімовірніше, досить добре оплачуватиметься.

Пророцтво для України!

Тема майбутнього українців хвилює не лише власне жителів України, а й увесь світ, адже останнім часом на долю цієї невеликої країни випала величезна кількість неприємностей, і всім хочеться дізнатися, чи чекає на неї щось добре. Потрібно сказати, що передбачення Шепсу 2022 для України містить інформацію про те, що на країну чекають великі зміни, до кінця року ЗСУ зможуть повернути всі території, включаючи Крим!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: