Вже в Мелітополі?! Стрілянині в місті – екстрена новина: ЗСУ підірвали. Операція звільнення?

У тимчасово окупованому Мелітополі вибухнув тепловоз, який російські загарбники використовували для транспортування палива на фронт.

Про це повідомив у Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Не щастить окупантам Мелітополя з технікою – швидко зношується. За уточненою інформацією, сьогоднішній нічний вибух відмінусував ворожий тепловоз у локомотивному депо. Рашисти використовують техніку для транспортування палива на фронт. Та щоразу можливостей все менше”, – повідомив Федоров.

За словами мера, це вже другий тепловоз за останні два місяці, який достроково виходить з ладу.

Раніше він повідомив також про перестрілку в місті між так званою “поліцією” і російськими військовими.

“З суботи на неділю окупанти щось не поділили і влаштували розбірки під час комендантської години, прямо посеред вулиці на півночі міста. О першій ночі ворожа військова поліція відкрила вогонь по військовим з Осетії. Як наслідок, один 200-ий і два 300-их осетина”, – написав мелітопольський мер.

Також нагадаємо, що офіцер ЗСУ Анатолій Штефан повідомив у Телеграмі, що у населеному пункті Якимівка на тимчасово окупованій частині Запорізької області партизани підірвали залізничний міст, який окупанти використовували для постачання зброї з Криму.

«У населеному пункті Якимівка ТОТ Запорізької області силами партизанів м. Мелітополя було здійснено підрив залізничного мосту», – йдеться в дописі.

Зазначається, що через цю логістичну артерію здійснювалось постачання противника з тимчасово окупованого Криму на тимчасово окуповану частину Запорізької області.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: