Мама, не зупиняючuсь, заr0рта ла йoro в бuнтu, поku малюk крuчaв від муk. Побачиuши хлопчukа …

35-річної Стефані Сміт і її маленькому синові Ісаю довелося пройти через неймовірно важке випробування. В тримісячному віці у хлопчика з’явився висип на шкірі. Спершу це виглядало як звичайна алергія, яка проявлялася після використання дитячої косметики.

Але звичайні протиалергічні засоби не давали бажаного результату.

Більш того, з кожним разом запалені ділянки ставали все більше, а висипання почало перетворюватися в набряки і навіть кровоточити.

Лікарі ставлять маленькому Ісаю діагноз «екзема» і призначають лікування кортикостероїдними препаратами.

Спершу терапія дійсно дала видимий ефект, але незабаром дитині стало набагато гірше. Буквально все тіло хлопчика покривається хворобливим висипом. До того ж з уражених ділянок починає сочитися лімфа і кров, а шкіра грубішає і лущиться.

Незважаючи на очевидне погіршення здоров’я Ісая, лікарі продовжують стверджувати, що у хлопчика екзема. І продовжують терапію кортикостероїдами. Хлопчикові стає тільки гірше, до всіх проблем у нього починає випадати волосся.


Стефані з дитиною відвідує різних докторів, проте ніхто з них не сказав нічого нового.

Більш того, лікарі заборонили мамі годувати дитину грудьми, стверджуючи, що від молочного білка йому буде тільки гірше.

У п’ятимісячному віці здавалося, що гірше бути вже не може.

Дитину доставили в клініку, де вкотре підтвердили діагноз «екзема» і призначили особливо сильні гормональні засоби. На два дні дитині дійсно стало краще, але потім все перетворилося на справжній кошмар. Тіло Ісая стало однією суцільною раною, а його шкіра буквально ламалася від будь-якого дотику.


Ісайя нормально почував себе тільки в воді, і Стефані годинами тримала його в ванні, щоб хлопчик міг відпочити від болю. А перед сном мама змушена була обмотувати його ручки і ніжки спеціальними зволожуючими бинтами, щоб сплячий хлопчик сам себе не травмував.

Зневірившись в традиційній медицині, Стефані Сміт забрала дитину додому і почала шукати порятунок на спеціалізованих форумах в Інтернеті. Прочитавши безліч інформації, вона зайшла на гілку обговорення побічних ефектів гормональної терапії. Там були описи точно таких же проблем, як і у маленького Ісаї. І тоді Стефані зважилася на останній відчайдушний крок — лікувати свого сина наперекір діагнозами лікарів.

Вона повністю припинила «лікування» малюка кортикостероїдами, а замість цього застосовувала мазь на основі лимонного сорго і цинку. Вже на третій день почервоніння в деяких місцях зійшло, а сам хлопчик став менше плакати і краще спати. Через деякий час шкіра малюка почала поступово відновлюватися.


Крім того, Ісайя явно відчув, що мазь має цілющий ефект, і сам став до неї тягнутися, якщо починав відчувати свербіж. Виведення гормонів з організму зайняло тривалий час, але через 10 місяців шкіра дитини стала повністю здоровою. Його мама не приховує своїх почуттів: «Це таке щастя, що я можу знову торкатися до свого сина. Адже раніше я навіть не могла його обійняти, не заподіявши йому болю. На щастя, цей кошмар залишився в минулому. Ми відвідали 35 лікарів, усі вони стверджували, що у мого Ісаї екзема, і прописували лікування стероїдами, які робили тільки гірше. Тепер я хочу поділитися своїм досвідом з іншими батьками, у яких є схожа проблема. Можливо, моя історія зможе комусь допомогти ».

Звичайно ж, доктора помиляються далеко не завжди, і цей випадок скоріше виняток з правил. Але такі історії підштовхують до того, щоб і самому трохи цікавитися медициною. Адже іноді ми можемо допомогти собі самі.

Якщо вам сподобалася історія, поставте будь ласка Лайк і поділіться зі своїми друзями і знайомими!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: