Жінка нарешті змогла завагітніти після 10 років невдалих спроб: проходить декілька днів і лікар телефонує, визнаючи свою велику помилку

У сімейної пари Керолін і Шона Саваж було троє чудових діток, але пара хотіла ще малюка, а завагітніти все ніяк не виходило …
Очікування, численні викидні тиснули на психіку жінки, їй здавалося, що вона вже сильно виснажена. Так як іншого виходу не було пара зважилася на ЕКО. Вони молилися Богу, і він відповів на їхні молитви.
Керолін дуже швидко завагітніла, радості не було меж. Але незабаром їм подзвонив доктор і сказав те, у що важко повірити …
Сімейство Саваж одружилися в 1993 році, а через рік у них вже народився син. Після ускладнень під час вагітності і важких пологів жінці поставили діагноз — безпліддя …

Було тривале лікування. Але все ж на світ з’явився ще один малюк.

Минуло 10 років, і пара зважилася на процедуру запліднення в пробірці. Дев’ять місяців потому у них народилася третя дитина, дочка Мері Кейт.
А в 2009 році Керолін знову проходить процедуру ЕКО, що б народити четверту дитину. І коли все вийшло, з клініки подзвонив доктор і повідомив новину, яка перевернула життя сім’ї з ніг на голову.
Доктор зізнався, що була здійснена серйозна лікарська помилка, жінці підсадили чужі ембріони.
І тут настав такий момент в житті пари, коли потрібно було прийняти дуже важливе і складне рішення. Або зберегти вагітність, або виношувати чужу дитину …
Все таки Керолін вирішила віддати дитину її біологічним батькам, незважаючи на те, що лікар сказав, що це її останній шанс виносити і народити.
«Спочатку ми були шоковані, а потім зрозуміли — це те, що повинно статися. Ми прийняли складне, але як нам здається, правильне рішення», — пояснює Керолін.
Саваж зв’язалися з біологічними батьками малюка, Шеннон і Полом Моррел, які жили в Детройті. Через кілька місяців Керолін народила здорового хлопчика, вона попросила пів години що б побути з ним наодинці, перш ніж вона віддасть хлопчика його біологічним батькам.

«Він їх син. Але він завжди буде моєю дитиною », — говорить Керолін.
Для Шона передати Логана його біологічним батькам, які чекали в кімнаті поруч з пологової палатою, виявилося важким завданням.
Після події, Керолін думала, що нічого її вже не зможе здивувати.
Але незабаром щастя знову постукало в будинок пари. У 2011 році Керолін і Шон заявили, що чекають близнят, яких виношує для них сурогатна мати.

«Чудо-близнюки» Ізабелла і Реген принесли величезну радість сім’ї, якій довелося пережити стільки страждань і розчарувань.
«Близнюки допомогли нам хоч трохи оговтатися від того, що нам довелося пережити з Логаном. Вони, звичайно ж, не замінять нам його, але вони наші найулюбленіші малюки », — сказала Керолін в інтерв’ю« Daily Mail »А в 2014 році.

TODAY — Pictured: (l-r) Carolyn Savage, Sean Savage and Ann Curry appear on NBC News'»Today» show (Photo by Peter Kramer/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images)

Коли сім’я увійшла в свій звичайний ритм життя, доля знову піднесла їм сюрприз: Керолін була вагітна.
«Коли мій спантеличений мозок вивчив тест, я подумала, що, я щось плутаю. Я безплідна.
За останні двадцять років я пройшла незліченні види лікування від безпліддя, і, за винятком пари ЕКО, я бачила тільки два позитивних тесту на вагітність. Що придумав мій 45-річний розум? Я не можу бути вагітна.»

Хлопчик, на ім’я Ніколас Вінтон Саваж, народився восени 2014 року, збільшивши кількість членів сім’ї Керолін і Шона Саваж до восьми, не дивлячись на всілякі труднощі пов’язані з дітонародженням протягом останніх двох десятиліть.

Ніколас з’явився на світло, коли його мамі Керолін було 45 років.
У нього є два старших брата, старша сестра і сестри близнюки. Це дивовижна історія зі щасливим кінцем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: