Екстрене зверннення до кожної української родини! У війні настав перелом – найближча ніч розставить крапки над “i”,

У війні Росії проти України стався перелом. Найближча ніч з 26 на 27 лютого розставить усі крапки над “i” у питанні, на чиєму боці перевага.

Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив військовий експерт Влад Волошин. “Перелом у війні вже стався, тому що Путін планував бліцкриг, він сподівався одним ударом відкинути нас у нокаут. Це йому не вдалося”, – заявив він.

“Ця третя ніч остаточно розставить крапки над “i” – покаже їм, що ми набагато сильніші”, – заявив Волошин.

“Ми битимемося запекло за кожну п’ядь своєї землі. Це наша земля!” – наголосив він.

Експерт сказав, що роль сил Територіальної оборони у відбитті масштабної агресії є дуже великою.

“Це справді наше народне ополчення. Без нього військові навряд чи могли б досягти стільки успіхів у стільких місцях. Фактично це те, завдяки чому тримається Київ, Херсон, Миколаїв, Суми, Чернігів”, – сказав Волошин.

“Те, що територіальна оборона була створена в Україні – це одне з найправильніших рішень нашого військово-політичного керівництва”, – підкреслив він.

“Якби вона була ще більше екіпірована і ще більше навчена, то результат для Путіна був би набагато гіршим”, – попередив експерт.

Як писав OBOZREVATEL, атаки армії Путіна на Україну в ніч із 25 на 26 лютого не принесли бажаного результату. Жодне українське місто не було взяте. Місто Київ також встояло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: