Дівчинка щодня махала провідникам поїзда рукою. Одного разу її мама помітила щось вражаюче

Приказку «ми не цінуємо те, що маємо, поки не втрачаємо», можливо застосувати до багатьох речей у житті.

Для деяких провідників поїздів в Талсі, штат Оклахома, це була дружба з маленькою дівчинкою на ім’я Ріо, яка кожен день махала їм з вікна будівлі, розташованої поруч із залізничними коліями.

Через три роки після початку цієї незвичної дружби, провідники поїздів помітили, що Ріо перестала з’являтися у вікні. На вікні була прикріплена записка, і вона розбила їм серце.

Брайана Хефлі Шепард опублікувала на своїй сторінці в Facebook приголомшливу історію, яку ви можете прочитати тут цілком:

«Бізнес моєї сім’ї переїхав на нове місце близько трьох років тому. Магазин був розташований прямо біля залізничних колій, а це означає, що все, що відбувається з локомотивами прекрасно видно з вікна. Ріо це подобалося. Провідники помітили, як Ріо махала їм з вікна і стали махати їй у відповідь. Згодом це стало їх ритуалом: вони подають гудок, вона підбігає до вікна, вони відкривають вікна, махають один одному і посміхаються. У мене кожен раз накочувалися сльози на очі, коли я це бачила.

«Потім, кілька тижнів тому, Ріо пішла в школу.

Те, що вона почала ходити в школу, далося мені важче, ніж я очікувала. Але ще важче мені було в той перший день, коли прийшов поїзд, а її не було вдома. Вони дали гудок, відкрили свої вікна, але я була єдиною, хто міг їм відповісти. Я стояла у вікні, плакала і слабо помахала їм рукою. На наступний день я написала записку. Я просто написала: «Вона пішла в школу». Я почула гудок, підбігла до вікна і підняла записку. Це було три тижні тому. «О, як я плакала.»

«Сьогодні вранці, через кілька хвилин після відкриття магазину, хтось постукав у двері.

Це був чоловік в яскраво-жовтій сорочці, з висячими на шиї беруші. Я подумала, що це був виконроб будівельної бригади, який приїхав поговорити про ремонт, який ми хотіли зробити в магазині. Я помилилася. Цей чоловік зайшов, щоб запитати про маленьку дівчинку зі світлим волоссям, яка махала поїздам. Він був одним з провідників, і всі вони задавалися питанням, що з нею сталося. У цей день склад був невеликим, вони зупинили його навпроти магазину і він вирішив зайти в будівлю. Вони припустили, що вона почала ходити в школу, але хотіли в цьому переконатися. Він сказав, що її увага завжди піднімала їм настрій. Протягом трьох років вони щодня чекали цього моменту.

«Вони по ній нудьгували і хотіли щось для неї зробити. Він запитав, чи можуть вони передати їй що-небудь. Я сказала звичайно, вони можуть подарувати їй подарунок на день народження, який буде через кілька тижнів.

Ця незвичайна дружба, що триває кілька років, була чимось незвичайним.

Розуміння того, що це вплинуло на них так само сильно, як і на нас, наповнює мене любов’ю і надією.

Сьогоднішній візит і їх доброта до Ріо підтвердили мою віру в доброту і людяність.

Я ніколи не забуду цей день.

Ця історія прекрасний приклад справжньої дружби, що показує, що навіть незначні речі можуть мати величезне значення. Поділіться нею зі своїми

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: