Лежачи в труні, померлий хлопчик раптом попросив попити

Батьки дворічного Кельвіна Сантоса, який проживав в містечку Белем на півночі Бразилії, вимагають розслідування всіх обставин події, мимовільними учасниками якого стали вони, а також численна рідня і сусіди.

 

Їхній син, Кельвін Сантос, помер минулої п’ятниці в одній з дитячих лікарень. Відповідно до думки лікарів, причиною смерті дитини стали ускладнення після двосторонньої пневмонії. Від проведення патологоанатомічної експертизи, втім, батьки відмовилися, забравши тіло додому.

Удома вони і всі, хто прийшов попрощатися з Кельвіном, провели безсонну ніч біля труни хлопчика, а коли на ранок почали готуватися до виносу тіла, сталося наступне: Келвін ожив, сів прямо в труні і попросив у приголомшеного батька принести йому води, щоб напитися.

Виникла жахлива пауза, що переривалася лише криками і непритомністю, після чого дитина знову зомліла і померла, на цей раз остаточно, повідомляє Medikforum.ru.

«Безліч людей, що знаходилися в кімнаті, бачили це і почали кричати. Нам здалося, що сталося диво, але Келвін ожив лише на кілька секунд «, — розповідає його батько Антоніо Сантос.

У надії, що їх син знову оживе, батьки відклали похорони до вечора. Але ні їм, ні прибулим на терміновий виклик лікарів «швидкої допомоги» повернути його до життя не вдалося. Тепер батьки вимагають ретельного розслідування, оскільки переконані в тому, що якби в лікарні лікарі не констатували завчасно смерть дитини, а продовжували б проводити реанімаційні заходи, життя Кельвіна, можливо, вдалося б врятувати.

«Коли Келвін знепритомнів під час перебування в клініці, медики не більше ніж через 15 хвилин сказали мені, що він помер і реанімувати його далі не має сенсу», — пояснює батько.

Тепер до розслідування дивної події, яке проводять медичні чиновники, підключилася і поліція.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: