Народuла тpійнят, та щo з їхнімu облuччямu! Мамa впaла в стyпор від побаченoro

Беккі-Джо Аллен з Ліверпуля, яка вже виховувала доньку, була невимовно здивована, коли дізналася, що чекає трійню.
«Мене постійно нудило і безперервно боліла голова, і, коли я зробила раннє УЗД, виявилося, що у мене трійня. Це був найбільший сюрприз у моєму житті!

У нас в родині не було трійнят, тому все сталося зовсім несподівано сказала приголомшена жінка. Після пологів діти щасливої породіллі провели 6 тижнів у відділенні інтенсивної терапії, але тепер вже можуть повернутися додому. Однак лікарі приберегли для новоспеченої мами ще один сюрприз.

Виявилося, що Роман, Рокко і Рохан одні на 200 мільйонів. Навколишні люди і близькі в один голос говорили жінці, що її діти дуже схожі. Тести на ДНК підтвердили їх слова, діти Беки-Джо виявилися ідентичними трійнята, зачатими природним способом.

Це стало ще одним шоком для мами: «Я була здивована, бо очікувала, що вони будуть різними. Але це прекрасно, адже я єдина, хто може їх розрізнити!
Коли діти тільки з’явилися на світ, було досить складно відрізнити кожного з малюків, але я ніколи їх не плутала, сказала вона. У всіх дітей темні родимки між бровами, але у Романа трохи темніше, ніж у інших, і у Рохана родимка на нозі.

Беккі-Джо також визначає їх за унікальними рисами характеру і поведінки: «Рохан гучний, він завжди кричить. Рокко, як правило, досить мирний, але може бути і бойовим, в той час як Роман зазвичай скнара і не хоче ділитися з братами своїми іграшками. Вони завжди ганяються за однією і тією ж іграшкою, намагаючись дістатися до неї першими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: